| grigor3 a întrebat:

Unde gasesc sa pariez de exemplu pe cine va lua primul loc in premier league,la liga, liga 1 si etc! stiti cumva?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Gasesti la agentiile de pariuri online. Nu am cautat la niciuna ca sa-ti exemplific, insa iti garantez eu ca variantele astea sunt prezente. De asemenea, la get's bet si la superbet mai puteai sa pariezi intr-un timp.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca casele din Romania sau cele online legale nu au aceasta optiune atunci gasesti in strainatate doar daca te deplasezi tu pentru ca din tara e ilegal daca nu au licenta de la onjn(oficiul national jocuri noroc)

| iAMVi a răspuns:

In acest moment vrei sa pariezi cine va lua campionatul, sau din editia urmatoare?

| grigor3 explică (pentru iAMVi):

In acest moment, sefu