| George_Dascalu_1997 a întrebat:

Unde gasesc si eu "Doamna si stapanul vietii mele"? e pentru religie, funda:*

Răspuns Câştigător
| Stylee a răspuns:

Doamne si sapanul vietii mele, duhul trandaviei, al grijii de multe, al iubirii de stapanire si al grairii in desert nu mi-l dai mie, iar duhul curatziei, al gandului smerit, al rabdarii si al dragoste-i daruiestemi-l mie robului rau. Asa doamne imparate daruieste-mi ca sa vad greselile mele si sa nu osandesc pe fratele meu, ca bine cuvantat esti in vecii vecilor amin. Fundita smug?