| Num3Ascuns a întrebat:

Unde pot da un chestionar de munca adica sa dau un chestionar si acesta sa im spuna pentru ce meserie sunt cel mai potrivit?

Răspuns Câştigător
| eu_stie_tot a răspuns:

Http://www.assessment.com/MAPPMembers/Welcome.asp?accnum=06-6865-000.00 ai aici ceva. E in engleza. In romana nu prea gasesti. Succes

2 răspunsuri:
| cretz a răspuns:

Din cate stiu eu, nu exista asa ceva pe net. Daca inca esti la liceu, ar trebui sa te adresezi psihologului scolii, care sunt sigura ca are astfel de teste. Eu una am facut un test de genul da nu m-au multumit rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La psiholog.acolo au astfel de teste