| morosanu55 a întrebat:

Unde pot gasi masca/blat pentru o chiuveta de bucatarie mai mica cu dimensiunea de 47/43 sau 50/40?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca vei gasi asa facuta gata! Producatorii nu prea fac pentru ca formele si dimensiunile chiuvetelor difera. Te poti duce la un atelier de tamplarie sa-ti faca la comanda. Cu putine scule si un pic de vointa poti face minuni si singuri,

| Samariteanul a răspuns:

Sunt magazine specializate pentru asa ceva sau daca nu poti sa dai comanda.

| morosanu55 explică (pentru Samariteanul):

Imi poti spune in ce magazine as putea gasi?

| Salontanul a răspuns (pentru morosanu55):

Poti sa te duci la un tamplar in localitatea ta dar uite si aici:
http://www.emobilacomanda.ro/masca-chiuveta-pe-comanda-761.html

| morosanu55 explică (pentru Salontanul):

Merci