| Amoniac a întrebat:

Unde pot gasi rezultatele evaluarii nationale din judetul Valcea?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rezultate vrei sa vezi deja? Afişarea rezultatelor finale (după contestaţii) va avea loc luni, 2 iulie.
Uite-te pe http://www.edu.ro
Sa vezi ca apar pe 2 iulie...

| Amoniac explică (pentru anonim_4396):

Nu, inainte de contestatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amoniac):

Aha... Pai inainte de contestati poti afla daca suni la scoala la tine, sora mea asa a facut big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amoniac):

Pe Internet chiar nu apar rezultatele dinainte de contestatii...

| Amoniac explică (pentru anonim_4396):

Pai pentru mine stiu ce note am luat big grin, dar eu vreau sa vad pentru o verisoara. happy