| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a întrebat:

Unde pot gasi sampon uscat Batiste? Nu vreau sa il comand de pe internet si mentionez ca locuiesc in Lugoj unde nu avem farmacia Sensiblu, pentru ca stiu ca si in Sensiblu se gaseste. Stiti alte magazine/farmacii unde as putea sa il gasesc, poate avem si la noi in oras? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

In orice farmacie up gasesc, dar iti recomand pudrade bebelusi, Da acelasi efect si este mult mai ieftina

2 răspunsuri:
| eminescuhipiot a răspuns:

Si la hypermarketuri gasesti, la auchan sigur sunt, alta firma dar acelasi efect si mult mai ieftine.

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm explică (pentru eminescuhipiot):

Eu vreau firma Batiste, sunt cele mai bune, dar multumesc oricum.