| NoNameMike a întrebat:

Unde pot pune codul de la Facebook Credits Generator 2011 pe facebook

Răspuns Câştigător
| StarShip a răspuns:

Frate iti spun eu ila nu merge e o pacaleala... a big fake dar stiu sigur ca facebook generator 2012 merge dar nu stiu parola acum il am. ca sa vezi si tu ca acel cod nu merge iti spun eu unde sa il pui in facebook sus in stanga e o sajeata care arata in jos da clik pe ea si iti apare acount setying da click acolo apoi du-te la payment la credit balance cred ca spune ca ai 0 credits da buy more apoi da la more payment options si da click pe redeem your gift card si acolo sus pune codul sper ca ti-am fost de folos dar sigur nu o sa iti mearga acel cod