| noone3239 a întrebat:

DAU FUNDAA. URGENT. Buna, cat de curand am facut rost de Facebook Credits Generator 2011 care merge 100%. Dar dupa ce il downloadez si accesez obtin un cod. unde trebuie sa'l introduc?

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Mergi aici: http://www.facebook.com/editaccount.php? payments
Apoi la Credits Balance/Balanta creditelor dai Buy More/Cumpara mai multe,
In fereastra ce se deschide este jos More payment options, dai pe el si selectezi Rendeem your gift card si dai Continue, apoi bagi codul si gata.

| noone3239 explică:

Dar spune ca nu se potriveste codul.este prea lung

| StarShip a răspuns:

Te rog din suflet damil si mie. Daca vrei sa mi-l dai iti dau id meu de yahoo stefanneagoi@yahoo.com.

| StarShip a răspuns:

Gata l-am loat si eu nu merge rolling on the floor e fake