| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot sa mai gasesc motor de Mobra?

Răspuns Câştigător
| optimista_5827 a răspuns:

Pe la dezmembrari, sau pe la vreun tataie care mai tine vreuna in garaj de dragul timpurilor apuse. tata a avut doua big grin... daca ar fi stiut el ce la moda au devenit motoarele poate le mai pastra. big grin

4 răspunsuri:
| bozo a răspuns:

Intreaba niste pasionati de Mobra:
http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=23113

| Avril:x a răspuns:

Intreaba pe cineva experimentat sau cauta pe internet...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yamasha10 am piese de mobra si de hoinar am 2 hoinar plus piese de hoinar id meu yamasha1o

| bybycu a răspuns:

Fratilor caut si eu un motor de mobra S 50 sau hoinar functionaltongue ma gasiti la id by_by_92_iron_man_ss