| kykygyrly a întrebat:

Unde pot sa-mi fac si eu un site gratuit? si dati-mi si informati cu sa fac un site(ca si cum ar fi TPU.ro)dar eu vreau cu alt nume si alte chiestii. puteti sa-mi ziceti(funda pe cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica blog.

Pai intri pe www.blogspot.com iti faci cont, iar dupa aceia blog si gata!

Dureaza cateva minute.

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| rRAzvANn a răspuns:

Adica nu blog,
Uite www.xhost.ro este un host gratis iti da subdomneiu NUME.xhost.ro iar iti trebuie script (ce fel de site vrei sa iti faci)
funda si daca vrei sa iti faci unu te ajut eu :\
da-mi un mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru fundita !

| wiwer774 a răspuns:

E simplu ba cauta pe google laughing)))