| methamorphosis a întrebat:

Unde pot salva actiunile la gta san andreas?

3 răspunsuri:
| teodor10 a răspuns:

Exista pe harta un simbol (o discheta) te duci la locul respectiv si de acolo te descurciwinking

| fanJBfan a răspuns:

Te rog din suflet da-mi si mie GTA San Andreas:X:X puppy dog eyes

| xdeni a răspuns:

Pentru a salva in gta San andreas trebuie intai sa-ti cumperi o casa aceasta avand un simbol in forma de casa verde, pentru a cumpara casa trebuie sa te duci la simbolul cu casuta si apoi sa dai Tab. Apoi intri in casa cauti semnul cu caseta mergi la ea si salvezi.