| antoniamorarita1989 a întrebat:

Unde se afiseaza mai intai rezultatele de la evaluarea nationala? Pe net sau la scoala?

11 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

La scoala ta.Rezultatul oricui se afiseaza la scoala unde a dat examenul.

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Prin cite stiu eu La scoala poti sti cel mai concret happy

| SameMistake a răspuns:

Pe net.

| Veverita a răspuns:

La scoala prima data si dupa...pe net

Răspuns utilizator avertizat
| deeaxoxo a răspuns:

La scoala. Maine, pana la 2 happy

| crisuletss a răspuns:

La scoala:X

| anonim228 a răspuns:

Vineri le afiseaza la scoala si dupa aia pe net

| ColorWorldFantezi a răspuns:

Buna! Nu stiu ce sa spun la noii s-au afisat la scoala mai intai deci raspunsul e la scoala se afiseaza prima data.

| Anonim_8946 a răspuns:

Pe internet.

| alex_5217 a răspuns:

Poi asta vreau sa stiu si eu dar poate se afiseaza azi la ora 12:00 pe net sper a ti-am fost de folos si succes sa iei note mari