| Cosmin1122000 a întrebat:

Pe la ce ora se afiseaza rezultatele la evaluarea nationala la scoala?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Rezultatele "iniţiale"/parţiale, ÎNAINTE de Contestaţii, se pot găsi la linkul :
http://evaluare.edu.ro/DefaultI.aspx

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine dupa ora 16:00

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la ora 16:00

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDFY):

Maine dupa ora 16 sunt afisate. Pana la ora 16 astepti tu rezultatele.

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite man, in general, ela au fost afisate intre orele 2-3, pana la ora 16
:00, anul asta poate e diferit, dar oricum ar fi, la ora 16:00 daca esti la scoala ar trebui sa poti vedea rezultatele deci mda

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDFY):

Nu stiu, nu ma mai contrazic cu tine laughingasa am inteles eu. Poate stii mai bine, eu nu am dat evaluarea anul asta.

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am dat o, si de asta stiu