| anonim_4396 a întrebat:

Unde se gasesc casti audio de iarna?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In nici un caz, la Dragoste si sex.

| HappyGrumpy a răspuns:

Pe acest topic sigur nu! incearca la sexshop, dar sau vandut asta vara cand erau la reduceri, acum gasesti doar de vara.

Răspuns utilizator avertizat
| HappyGrumpy a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Multumesc ca m-ai corectat sau in luna mai s-au mai gasit casti de iarna pe dragoste si sex, daca stii sa corectezi ortografia, inseamna ca te duce mintea sa cauti si topicul corect sau nu? ai incercat pe e-bay? sau pirate-bay, cum vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| HappyGrumpy a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Ghinion, incearca la farmacie, aveau ear-plugs dar poti sa incerci si supozitoare, vezi sa nu te pacaleasca cu OB-uri, sunt smechere farmacistele, incearca sa-ti bage pe gat si viagra.

Răspuns utilizator avertizat
| HappyGrumpy a răspuns (pentru 21ndst1llach1ld):

Le-am cerut bricheta si mi-au dat tigari, le-am zis ca nu fumez ca am astm, apoi mi-au dat sirop de tuse, si pastile pentru alergie la sirop, apoi medicamente pentru ficat, si pansament gastric pentru medicamentele pentru ficat impotriva ulcerului provocat de pastilele pentru ficat, iar cand am vazut nota de plata am avut nevoie de pastile de dureri de cap, si alte pastile pentru somn, tu ce zici sa ai incredere in farmacista?

Răspuns utilizator avertizat