| CARMENCITA a întrebat:

Unde trebuie sa sun daca am gasit un stup de viespi in curte, ca sa vina cineva specialiazat? Am cautat dar nu gasesc decat deratizare de soareci.Sunt din Bucuresti.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Firesc ar fi sa suni la o firma cu obiect de activitate DDD( dezinsectie, dezinfectie, deratizare) caci sunt destule in Bucuresti.In realitate, este putin probabil ca sa gasesti una care sa se "deranjeze" pentru un cuib de viespii --- incearca totusi la aceasta care, in pagina principala a site-ului sau, se lauda ca rezolva problema http://www.dezinsectiesideratizare.ro/rezidential.html Sper sa ai noroc de data asta!

| mafiotuXXL a răspuns:

Salut.
I mare Stupuu raised eyebrows
poti sa te scapii tu de el foarte Simplu tongue
1.iei o matura si dai cu maturaa joss tongue
2.sau iei un Furtun si dauu drumu la apa big grin si see duc cand le uzii Stupu ca eu asa amm facut in pod cu Furtunu
3.Iei o Bota si dai in iel si il dai jos da sa fiee Lungaaa tongue ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi ca este necesar ca acel cuib sa fie indepartat, poti apela la serviciul de pompieri.

| goejoy a răspuns:

Teoretic ar fi trebuie sa suni la politia animalelor, dar care politie?

| EuLucian a răspuns:

Poti sa il extermini tu traditional cu apa fiarta dai pe stup si o sa moara

| Andrei1980Andrei a răspuns:

Este vorba de dezinsectie, nu de deratizare.
www.dddnord.ro