| TheKid a întrebat:

Urgeeennntttt! De ce cand vreau sa deschid orice joc, program, aplicatie.din pc, imi zice | is not a valid Win32 application! crying crying..nu-mi merge aboslut nimic, doar opera! crying.ce s-a intamplat? si ce trebuie sa fac? cryingieri mi-am instalat un antivirus si de atunci nu-mi mai merge.

3 răspunsuri:
| didina6850 a răspuns:

Ce ar fi sa incepi prin a-ti dezinstala antivirusu?

| catalino200 a răspuns:

Dezinstal-eazal si foloseste si CCleaner, pentru al curata si pentru a incerca cu el sal dezinstal-ezi.Bagate in boot file, cand aprinzi calculatorul(laptop ce ai) apasa pe toate F-urile deoarece nu stiu care e cel bun, cred ca F2 sau F8 dar incearcale pe toate...si vezi acolo, sau intreaba un specialist! Bafta!
Tot greul spre bine!
Funda?

| 1999777999 a răspuns:

Salut TheKid, si eu am aceiasi problema...decand mi-am reinstalat windows-ul!