| AntoniaOrman a întrebat:

URGENT! Buna TPU! de azi dimineata de cand mi-am deschis calculatorul sze vad pe desctop nioste linii si ceva alb si nu pot vedea nimic la calculator dee eled.O fi de la windows sau de la desktop? V-am facut o pozA sa vedeti cum se vede::
http://img842.imageshack.us/img842/8248/picturecm.jpg
Mentionez ca nu e de la imaginea pe care mi-am pus-o ca pana ieri nu erau! Si apropo, trebuie sa mentionez ca a picat desktopul aseara! a cazut cu ecranul peste tastatura.Ce sa fac? trebuie sa-mi reinstalez windows-ul sau sa imi iau alt ecran? FUNDA! Si scuzati daca nu scriui bind cuvintele dar nu vad de la liniile alea!

3 răspunsuri:
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Ecranul este de vina straight face
Asa mi s-a intamplat si mie. Pana intr-o zi cand s-a ars de tot straight face
Pur si simplu nu se mai aprindea. straight face

| gabyredhot a răspuns:

Ori e de la ecran sau de la placa video.Dar e sigur una din astea.Dar cred ca e de la ecran ca daca l-ai scapat poatesa stricat banda

| AntoniaOrman explică (pentru gabyredhot):

Nu cred ca e pentru ca l-am scapat ca s-a mai inamplat sa-k sacap si nu s-a intamplat chestia asta