| ByByZoZo a întrebat:

Va implor cred ca o sa imi vina ciclul mi-a aparut o substanta alba si chiar vreau sa imi dati multe sfaturi, sa imi spuneti cum a fost la voi, cum sa ii spun mamei si ce ar trebui sa fac si ce sa folosesc acum. Funda Voturi.

5 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

E normal.

| K0sti a răspuns:

Intreab-o pe mama ta, sigur va sti cum sa te ajute. Nu ti se pare mai corect?

| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie rusine de mama ta, este o chestie normala pana la urma si ea a trecut prin asta. Spune-i simplu si rapid. Apropa o sa te doara burta, si la inceput in iti va veni regulat, adica poate sa-ti vina o luna da una nu, de doua ori pe luna etc. Dar sa nu te sperii! Bafta!

| ByByZoZo explică:

Bine dar puteti sa imi dati si sfaturi?

| XoXoLovelySunset4UXoXo a răspuns:

Buna! Pt inceput o sa apara substanta aia alba laughing apoi poate dupa o perioada o sa iti vina. Dupa ce a aparut substanta aia te sfatuiesc sa porti niste tampoane de zi ..Si pentru orice eventualitate sa ai tot timpul la tine intre 1 si 3 tampoane in caz ca se intampla sa iti vina si tu sa nu stii. Poti sa ii spui mamei tale ca ti-a aparut substanta aia si intreab-o de asemenea cam in cat timp o sa iti vina sau dupa ce i`a aparut si ei substanta in cat timp i-a venit... Sper ca te-am ajutat...Succes! happy Funda? :3