| Vernusio a întrebat:

Va place cum ies sandwichurile la sandwich maker? De care e mai bun? tip Grill sau feliute triunghiulare? De care aveti?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Toate sandwich-urile sunt bune, daca: sunt facute din suflet, le imparti cu cineva de suflet, au ingrediente proaspete, sunt mancate langa o cana cu ceai fierbinte si in natura la aer curat! Sunt bune si acasa insa nu ca in natura! Nu conteaza forma, ci calitatea lor! Numai bine!