| milashka1 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu niste cuvinte de felicitare cu ocazia zilei de nastere a unei prietene. sau spuneti-mi cam ce ati scrie voi unei prietene. help me!

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Se scrie asa:Mult stimata si onorabila mea prietena,cu ocazia zilei de aniversarea al celui de al- -lea boboc de trandafir,iti urez multa sanatate,bucurii,spor si noroc in casa,multe realizari frumoase,reusite la toate, sa va dea bunul Dumnezeu tot ce doresti si sa va indeplineasca cele mai frumoase si mai arzatoare dorinte alaturi de intreaga familie si mai ales de cei care va iubesc mult.,, LA MULTI ANI, scumpa prietena! Va saruta si va imbratiseaza cu mult drag, al dumneavoastra prieten(a)... Cu stima si respect!