| Mikutza_2473 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cum fac credite pe imvu cine stie sa faca foarte multe bagati id-ul( ale.alesya7) si sper sa ma ajuta-i multumesc

Răspuns Câştigător
| LecSiee a răspuns:

OK deci
trebuie sa explic destul de mult si as aprecia daca as primi fundita.

So,
presupunem ca email. ul tau actual pe imvu este kate_tpu@yahoo.com [ tu trebuie sa iti pui email. ul care il ai pe imvu happy ] si te duci la earn credits si dai unde scrie refer a friend. si apoi invite by email. pe prima linie unde scrie Your friend's email address treci de ex kate_tpu@yahoo.com [exemplu laughing tu il treci pe ala real tongue] si apoi la your friend''s first name dai la nimereala laughing ultimele linii le lasi asa.winking [ pe prima linie trebuie sa scrie acelasi lucru ca pe a 3. a laughing ]
Si dai continue!

te duci la mail si deschizi mail. ul care l.ai primit acum de la imvu tongue
dai YES
si iti deschide aia sa faci cont.
scrii decat un username [ sa il tii minte dupa aia]
si apoi inchizi pg pentru cont. [mailul inca il tii deschis]
dai iar yes!
si acum pui acelasi username, dar continui sa faci contul.
apoi ii dai pr tale sa iti intre si asta e happy

P. S. daca te invita de 5 ori fara sa inchida nici un chat, primesti 1, 500 credits promo tongue

sper ca ti.am fost de folos

fundita?big grin