| Copila a întrebat:

Va rog dati-mi si mie un cont pe lady popular! PLZZZ

4 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Eu iti trim un mesaj, iar tu imi dai funda aici, ok? nu fac farse, inainte sa dai funda, verifica daca merge contul, ca sa te convingi. Da e pe. ro, nu e pe. com, sa stii. uita intra pe asta: www.ladypopular.ro. Vrei sa vezi cum arati? http://188. 40. 130. 199//capturedImgs/ro/2/1/7/217159/217159.png?ts=1294080928 clik aici! fundita? merit?

| AnnaMaryStar a răspuns:

Am eu unul.nu are bani dar are 35 de diamante. daca il vrei id meu este rose.anapink

| ILoveYouMore a răspuns:

Îți voi da eu unul la mesaj privat.

| Anutzu14 a răspuns:

User: ...AnUtZu...

parola: alexandru14

e la nivelul 5winking...eu nu mai am timp sa intrustraight face