| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma! Cum pot sterge un video de pe youtube? Dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Daca nu e postat de tine, nu il poti sterge! cel care l-a postat il poate sterge! sau sa intre cineva de pe contul lui si sa-l stearga! bafta!

| SamSon a răspuns:

Intrii la videoclipuri--> selectezi videoclipul (gasesti casuta in stanga lui) dupa care dai la actiuni si stergere

| NuConteazaShinee a răspuns:

Simplu il bifezi si dupa aceea te duci la actiuni si stergeti