| Daniel_Enache_1981 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma cu o problema si anume cum scap de istart. webssearches, am sters tot din setings dar nimic.Am nevoie de un program free fara licenta cu care pot scapa, am inteles ca e un program si hunter dar nu gasesc la el licenta. plzz help me

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sters din Control Panel, apoi din Suplimente de la browsere (n-ai scris cu ce lucrezi!) si apoi modificata pagina de start. Dupa care trebuie sa rulezi acest programel: http://shadownut.blogspot.ro/......i-key.html

| Albastru45 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul