| Valy576 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie niste jocuri tari online sau nu online va rog dar sa fie tari plzz dau funda cine-mi zice jocuri tari promitt

Răspuns Câştigător
| Johnny_6115 a răspuns:

Metin2.ro,Cabal,Nfs undercavor, nfs shift, fifa 2010, conter stricke-contion zero, tony hock-undergrond 2, gta 4, gta san andreas, sa-mp, asasin creed 2, prototype, gta san andreas back to reality, wanted, elmatador, football superstars, mad car, far cry 2, mortal kombar armagedon, pes 2011 etc (ai de unde alege )

1 răspuns:
| xGumitsa a răspuns:

=` http://www.friv.com/ ( e un site cu sute de jocuri` soouper tarii ), baftaa` la jocurii`, Fundetssa`?;;]