| anonim_4396 a întrebat:

Va rog imi puteti spune si mie cum se elimina sau se sterge Timeline-ul de pe Facebook?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| deddiii a răspuns:

cum se elimină Timeline?

- Pentru cei care nu doresc să treacă la noul format, momentan există o soluţie, dar nu se ştie pentru cât timp va fi disponibilă. Utilizatorii trebuie să se ducă pe pagina http://developers.facebook.com să acceseze meniul Apps şi să apese butonul Edit App. Al doilea pas, explicat de mai multe site-uri de specialitate, este accesarea meniului din stânga, unde ultima opţiune este „Delete App".

| Llooliittaa a răspuns:

Din pacate nu merge dezactivat/sters