| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am intrat in bios si am schimbat setarile si acum se deschide ecranul direct la imaginea de descop pin atunci ecranul stă negru. Întrebarea mea este, cum să intru in bios din comp fara sa-i dau restart?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Se poate reseta biosul la default si daca ii scoti bateria de pe placa de baza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti fara ai da restart.Trebuie sa inchizi si apoi sa deschizi calculatorul si pana sa intri in windows, iti apare acel ecran negru si pe ce taste sa apesi pentru a intra in bios.

| SorinTudor a răspuns:

Nu poti happy