| lascudaniel a întrebat:

Salut,de cateva zile cand ii dau restart la Pc sta foarte mult sa se aprinda.Ramane blocat cam 5 minute si arata ori imaginea de la bios ori se face ecranul negru cu o liniuta in coltul stang sus palpaind.(am schimbat windows-ul si degeaba).

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daniel ca sa descartezi orice problema de configurare, adica inainte sa te gandesti la defecte de hard sau componente ale pc, instaleaza tuneup. descarca de la pagina oficiala varianta de proba si fa toate optimizarile posibile ce ti le sugereaza programul. are o interfaza usoara deci nu iti va fi greu. dupa, daca pc o sa continue la fel atunci o sa incercam sa vedem ce problema fizica ai putea avea. ok? astept sa imi raspunzi.

| lascudaniel explică (pentru gelu1970):

Gelu.imi poti lasa id-ul de mess sau facebook-ul ca sa putem vorbii? daca nu adauga-ma tu id mess: catty_boss96

2 răspunsuri:
| ChocolataDulce a răspuns:

Buna! Asa patesc si eu dar e cert ca e windows-ul la pamant al meu est windows 7 si a trecut 1 an de cand nu l-am mai reparat
P.S.:TREBUIE SA REINSTALEZI WINDOWS-UL