| baby234ification a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Joc ladypopular si o fata care are ceva cu mine a gasit un comentariu unde eu am scris ca am 2 conturi si ea a raportat la administratie si contul imi este banat, unde se gaseste administratia? si eu am ceva de spus, va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Cătălina_6063 a răspuns:

Poti sa faci un nou cont si sa dai feedback si iti raspunde admini

| Lavinia27 a răspuns:

Te-ai putea interesa pe forum:D http://forum.ladypopular.ro/

| Lavinia27 a răspuns:

Te-ai putea interesea pe forum:D http://forum/ladypopular.ro

| Andra948 a răspuns:

Daca vrei sa raportezi o anumita persoana nu trebuie decat sa intri pe profilul ei si la profil unde ii scrie numele si ii arata poza de profil daca ti sageata acolo iti arata raport dai pe el si raportezi... dar asta decat daca sti persoana respectiva... sper ca te.am ajutat:*:*:*

| baby234ification explică:

Pai cum, m-am uitat si pe forum, vreau sa gasesc administratia sa raportez ceva

| baby234ification explică:

Multumesc mult, am gasit acum