| dTz123 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti CUM CUMPAR credite la imvu cu Visa card ca zice ca nu pot si nu merge sau si am intrat si pe alt site tot imvu da nu a mers ziceti-mi cum cumpar credite la imvu va rog
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu la imvu normal imi fac ori cu cainele, dar foarte greu... ori pe myyearbook.Cum vrei pe myyerbook iti faci cont si iti da 500 de credits apoii faci o aplicatie si dpinde iti da ori 1000 ori 500 de credits. Sper ca te-am ajutat. funda?