| Mylifeispink a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum te mai poti face VIP pe imvu fara card, credite adev. Ce site mai e? Fundaa

3 răspunsuri:
| DidiIsNotAnAmericanIdiot a răspuns:

Pai nu am mai jucat de ceva timp IMVU, dar eu m`am facut cu IMved. Dar vezi ca nu`i mereu deschis. De obicei mai seara asa. Sper ca te-am ajutat :*.

| Mylifeispink explică (pentru DidiIsNotAnAmericanIdiot):

Da stiu de imved dar acum nu e deschis am incercat si aseara thinking si mai e 1imvu.com. sau nu cred ca mai merge fara card straight face. Multumesc oricum :*

| DidiIsNotAnAmericanIdiot a răspuns:

Nu am mai jucat de mult, dar eu m-am facut cu IMved. Dar vezi ca nu-i mereu deschis. Mai pe seara asa. Sper ca te-am ajutat :*.