| Anonim_5535 a întrebat:

Va rog urgent ajutati-ma
Imi dati un referat despre o excursie in vacanta? (In limba engleza)
Imi trebuie chiar astazi!
Multumesc Anticipat (Din partea lu fratemiu)

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Heiiiiiiiiii fara teme pe site. ok

| Anonim_5535 explică:

Mai bine nu comentai... Deci ma ajutati?

| Anonim_5535 explică:

Nu era pentru mine ori cum multumesc... ca mi-ati REAMINTIT speram sa primesc o adresa dar ma rog.Sa nu fiu rau dau si raspuns castigator si nota...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Site-ul nu oferă rezolvarea temelor şcolare.
Să meargă la bibliotecă şi poate reuşeşte.
Un referat se face în timp util nu în aceeaşi zi în care trebuie să-l prezinte la şcoală, da?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună din nou.
Nu am comentat, ci am spus adevărul.
Lasă obrăznicia și stupidul oferit alături de nefolositor, da?
Citește politica site-ului. Mergi la școală, la bibliotecă, pune mâna și învață, nu aștepta să te trecem noi clasa.
Rușine. Fă meditații în particular. Sunt soluții mult mai bune pentru tine!
Pa, pa.