| dorisdiandra a întrebat:

Va rogggggg foarte frumos ceva. am nevoie urgent! de unde sa iau placa video pentru windows xp? mi-am reinstalat windowsul si cine a facut-o nu l-a instalat complet. adica a uitat sa instaleze placa video. de unde pot sa o iau? daca de pe net, dar sa fie buna sa-mi dati linkul. multumesc foarte mult. am nevoie urgentttt.

3 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Ceaa ce inteleg eu din intrebarea ta zici ca vrei alta placa... Dar eu stiu la ce te referi iti trebuie driverul la placa video. Fi atent dai pe my computer clik dreapta dai proprieteti si dai acolo la ceva cu hardware si o sa iti apara mai mult chesti mosu audio si o sa vezi ca in fata la placa video este o bumina galbena iei numele acela si scrii pe google download driver si numele placi. Nu poti baga alt driver pentru ca nu iti mergewinking funda

| darkhell217 a răspuns:

Incearca si cu uniblue 2009 sau 2010 depinde care il gasesti

| angel4v3ryour a răspuns:

Ai net?
daca da cauta pe google sa downloadezi programul mydrivers sau everest home
instalezi programu ii dai scanare si vezi ce cod are la placa video
dai copy la cod si cauti pe google. ce ti-a gasit e driver-ul pentru placa video
multa bft sorry ca nu te pot ajuta mai explicitwinking