| petru609 a întrebat:

Salutare
am reinstalat sistemul de operare (windows )la un "PC" cam vechisor cu memoria RAM 541Mb placa video cu capacitatea de 64Mb
windowsul nu are driverele video
am incercat sa instalez nvidia ge force dar nu vrea sa se instaleze si multe altele drivere nvidia
dati-mi voi linkul de unde azi putea downloada acele drivere care ar merge la asa un "PC"
m/s.

1 răspuns:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Ca sa intalezi un driver pentru o placa video trebuie sa afli ce model si ce serie e acea placa video, daca instalezi una la intamplare nu se intampla nimic...