| MeNoNヅ a întrebat:

Va roog! Spuneti-mi si mie cum pun poze pe google la imagini?

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Nu poti. Pur si simplu le postezi pe siteuri la care are acces motorul de cautare google si atunci vor fi selectate la imagini automat (insa dupa o perioada). Un exemplu de un astfel de site este DeviantART.

3 răspunsuri:
| stefyr10as a răspuns:

Iti faci cont pe sunphoto, pui acolo imagini, apoi dupa cateva zile, cauti imagigin cu numele contului tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ăă.nu poţi să le pstezi direct acolo.mai întâi trebuie să îţi faci cont pe un site precum : sunphoto, deviantART, weheartit ş.A.m.d. apoi cauţi pe google numele pozei sau al albumului happy

| OrangeTL a răspuns:

Ca sa poti pune poza pe fundal la goole trebuie sa ai cont. Scrie undeva in colt dreapta sus. :*