| CreepyCrow a întrebat:

Va roooog din toooot sufletul sa ma ajutaticrying
Am un mp4 din 2009.Pana ieri toate bune si frumoase, aveam vreo 20 si ceva de fisiere cu muzica in el si 30 si ceva de imagini.
Dar, in dimineata asta, cand l-am deschis mai erau doar cateva fisiere de muzica, vreo 4, si cateva imagini.Imi aparea si un fisier cu nume in chineză, nu am mai vazut fisierul acela acolo.
Ce as putea face, ce ar putea sa aibacrying?
Va rog din tooooooooot sufletelul meucrying((((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.sad ai bagat multe melodii si o fi avut si o melodie vreun virus de stergere a muzici, eu in pc-ul de birou am un virus care mi-a sters ceva fisiere si mi-a aparut un fisier ceva de genu ""4da2187411a367e04e35770ad24f"""

sigur o fi virus baga in cablu de date si scaneazal cu antivirusul, unii virusi poate sal si arda, alta data ai grija ce bagii

Sarbatori Fericite si Un An Nou Fericit!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce MP4 ai daca nu sunt indiscret? cand ai descarcat ultima data in el muzica sau altceva? si cand l-ai conectat ultima data la pc?

| CreepyCrow explică:

Am reusitlove struck va multumesc din suflet pentru sfaturi, si mai ales tie,
@marianfcsb kiss
Sarbatori superbelove struck

| LaRy_8767 a răspuns:

Dul la un specialist...ar putea sa iti spuna exact ce are...