| CreepyCrow a întrebat:

As avea o mica...MARE problema...cu un mp4
Il am din 2009 si mi s-a mai intamplat sa apara fisiere de genul `4 ujghytgghtiufnhyydretr6774jg`
Aseara, am vrut ca de obicei sa pun niste cantece, cand sa le copiez pe mp4, am deschis fisierul in care urma sa pun melodiile si apareau mai multe chestii (fisiere goale cu nume ciudate, in alta limba(chineza, japoneaza) )
Instaland programul FileASSASINE, am incercat sa-l sterg dar nu se poatesad
Mai demult, tot asa am patit dar l-am putut sterge pana la urma (aici am alta problema...), nu mai stiu cum se numea acel program pe care l-am folosit pentru a-l stergesad
Parca era ceva cu `G`
Mai stiti si alte programe bune(foarte bune) de sters fisiere care nu se stergsad?
Sau... poate propuneti altcevacrying?

1 răspuns:
| fly4love a răspuns:

Incearca sa formatezi mp-4ul daca poti sa il formatezi cu ceva special cum ar fi de ex:partition magic...ar fi mai bine