| AdriaNNN a întrebat:

Vacanta de Paste se ia la sfrsitul saptamanii asteia sau la sfarsitul saptamanii viitoare?

Răspuns Câştigător
| KissSummer a răspuns:

Saptamana asta pe 15 adica maine. da noi luam de azilaughing

8 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

La sf saptamanii asteia.adica maine

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Maine luam vacanta...dar deja de azi nu cred sa se mai faca ore

| eu09eu09 a răspuns:

Saptamana asta adica vineri iar scoala se incepe marti sau miercuri happy fundita

| Schnitzel a răspuns:

Vacanta se ia la sfarasitul saptamanii asteia si dureaza pana pe 25 aprilie, respectiv a 2-a zi de Paste inclusiv.happy

| marinteodora a răspuns:

Maine

| Sebby a răspuns:

La sfarsitul acestei saptamani.

| maryusGosSu a răspuns:

Sapt asta. de maine. da eu am luat de ieri...

| Alexandra0398 a răspuns:

La sfarsitul saptamanii asteia. (vineri). si se incepe miercuri. scuze dar nu stiu data fixa.
:X:X:X:X