| Maria28082019 a întrebat:

Visislim Line este bun pentru slăbit?
Te poți îngrășa mai mult de la ele?
Sau poate apărea alte daune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Skarr a răspuns:

Sunt pastile de slabit? Nu exista pastile care te ajuta sa slabesti.
De multe ori iti fac mai mult rau decat bine. Mai bine dai banii aia si te duci la un nutritionist. Trebuie sa ti schimbi dieta daca vrei sa slabesti. Si ma refer sa o schimbi nu sa mananci salata o luna si dupa sa mananci fast food si dulciuri. Pentru ca d aia oamenii slabesc si dupa se ingrasa inapoi. Trebuie sa inveti sa mananci sanatos si sa pastrezi dieta aia mereu. Exista multe fel uri de mancare bune si dulciuri sanatoase. Trebuie doar sa le cauti si din cand in cand poti sa mananci si prostii. In moderatie.

3 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Singurul care te-ar putea ajuta un pic e cromul, pentru că reduce apetitul. În rest sunt reclame

| yooshi a răspuns:

Nu mai credeti in miraculoasele metode de slabit sau detox.
Singura metoda e un stil de viata sanatos, alimentatie buna si sport.
Ah si sa nu uitam de self love.Trebuie sa ne iubim asa cum suntem, sa ne acceptam si sa vrem ce e mai bine pentru noi!

| Flipsyde a răspuns:

Nimic nu ajuta dacă nu ai o dieta echilibrata