| ZoLd a întrebat:

Voi ce ati alege dintre iphone 5s si galaxy s5 si de ce.

Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ShutFickOn a răspuns:

Salut! Eu as alege iPhone5 deoarece eu cred ca acesta este mai bun, Nu sunt fan nici Apple nici Samsung, in momentul de fata am un iPh5 si sunt foarte multumit de el. Pot spune ca face niste poze mai faine ca si la iPh6. Chiar daca este mai mic nu conteaza inaltimea, daca ar fi sa aleg intre 5 si si 6 as alege 5 pentru setari si poze, dar as alege si 6 pentru design si pentru ca e mai mare.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| Zsolt15 a răspuns:

Eu as alege iphone 5s pentru ca consider ca Samsung galaxy s5 este slab, urat si extrem de depasit, as alege iphone 5s pentru ca e iphone si chiar daca si el e depasit in toate punctele de vedere si multe lucruri nu il mai suporta, arata mai bine, probabil functioneaza bine inca si e iphone happy
(NU sunt fan Apple, dar daca as alege din asta doua pe el las alege)

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Nu pune intrebari de astea! Eu sunt fan Samsung, as alege s5! 1) cu ce telefon ai avut mai multa experienta
2) daca vrei un telefon simplu de butonat recomand Apple daca vrei unu mai complicat Samsung
3) daca esti cu camera, gb, ram du-te spre Samsung si am uitat sa precizez daca vrei sa te joci pe el!
Raspuns final : Samsung

| BOGOIFLORY a răspuns:

Si eu as alege Iphone, folosesc 5s-ul lor de mai bine de un an si sunt multumita. Recomand!

| Eusuntdiaa a răspuns:

Eu sincer ți-aș recomanda Iphone. Am Iphone 7 si e cel mai tare telefon! In plus Iphone.ul e la modă... Deci as alege Iphone si te-aș sfătuii si pe tine.