| zuzyalecsutza a întrebat:

voi dintre Samsung galaxy s4 sau s2 si iphone 4s ce ati alege?

si scuzati categoria nu stiam care e cea buna si asta e cea mai vizionata

A DA... ofer panglica

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Iphone 4s(Iphone-ul e de fite).Eu nu am nevoie de un galaxy pentru ca nu stau sa ma joc pe el(galaxy e mai mult pentru aplicatii, jocuri etc).Mai bine iti iei Iphone 5s cand apare!
Daca vrei sa te joci si alte chestii cumpara-ti Samsung Galaxy s4!

| zuzyalecsutza explică (pentru Cristiann25):

Mersi

| Cristiann25 a răspuns (pentru zuzyalecsutza):

Nu ai pentru ce! Ti-am spus eu prefer Iphone-ul pentru ca da mult mai bine, e mai de fite ca oricum eu nu am timp sa ma joc si alte chestii!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S4 I9500, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493,167,1966

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panglica fa ce vrei cu ea. Daca vorbesti de telefoane, nu stii ca este categoria Telefonie?

| zuzyalecsutza explică (pentru anonim_4396):

Nu si daca nu observi imi cerui scuze pentru categorie mai sus...

| anonim_4396 a răspuns (pentru zuzyalecsutza):

Asta nu inseamna ca nu trebuie sa respecti regulamentul TPU.Sau credeti ca in wekend nu este nimeni pe site ca sa vada?

| Andrei1099 a răspuns:

S4 si S2 sun cu mult superioare, privind calitatea displayului puterea procesorului, durata de viata a bateriei, sunt mai usoare decat iphone 4s.