| DeMentaa a întrebat:

Voi ce ati face daca toti baietii din clasa voastra v-ar placea?

27 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi-as spune: "hai, frumoaso, in alta clasa, ca pe-astia i-ai terminat!"

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

M-as plictisi.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa am patit eu in clasa a 5laughing
Hmmm... ce as face?happyNu le-as da importanta big grin Asa vor intelegehappy

| Flav a răspuns:

Iar am dureri de cap. Zeitelor, frumusetilor, focoaselor, divinitatilor ma pot baga si eu in seama? Sau trebuie sa fiu si eu ''mister''?
Acu` serios, aveti mai mult de 16 ani? Sa stiu cati ani imi iau.

| JeSa a răspuns:

Buna!, astea-s aparente la tine!, ehh inseamna ca esti norocoasa!, resemneaza-te printr-un iubit scump ca si tine!, Pa, pa!

cami
| cami a răspuns:

Bai, chiar asa toti-toti-toti?! laughing) ma mir laughing

cami
| cami a răspuns:

Dar stai, ca asta are doua sensuri! Te-ai indragostit de toti? laughing)

| AndutzaAndu a răspuns:

Ufff, din 5 baieti cati am eu in clasarolling on the floorrolling on the floorcred ca numai un baiat ma placerolling on the floor

| DrViorel a răspuns:

Mi-as gasi un prieten pe care sa il iubesc, si automat ar disparea atractia fata de restul, asta daca chiar ai iubi cu adevarat, daca ai iubi numai pe buze, ar fi altceva, dar crede-ma din experienta iti zic si eu in modeling, normal ca toate colegele mele erau si sunt dragute, am incercat si varianta sa ies cu cat mai multe, dar nu merge caci ajungi sa fi cunoscut ca si,, darnic cu lumea", asa ca gaseste un baiat cumsecade iubeste'l cu adevarat si o sa dispara atractia... O zi buna!

| moonY a răspuns:

M'as intreba "ce e in neregula cu mine? oare sufar de grandomanie"?

| inna a răspuns:

As fi suparata ca nu ma plac toti din liceu laughing

| madalicious a răspuns:

Hmmm. I`as face sa creada ca si eu ii plac si cand as avea nevoie de o favoare i-as folosi si cand s`ar certa intre ei eu as face`o pe ingerul bun si i`as face sa nu se mai certe.laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Doamne fereste :-T...[Sunt baiat]

| IQOnly a răspuns:

Ar fi cam ciudat! Toti s-ar bate pe tine si tu ai o alegere de facut ca nu cumva unu dintre ei sa se supere!

| DeMentaa explică:

SI eu-s la fel

| zeeeeeex a răspuns:

In cazul meu big grin... As face un mic top 3 si as alege fata care mi-ar placea mai mult si va avea acel ceva ce nu il ai celelalte fete... Foarte usor!

| Bloo2 a răspuns:

Esti in situatia asta si nu stii ce sa faci huh laughing?

| happy.....withoutyou a răspuns:

Dupa disco de simbata, cred ca multi au inceput sa gindeasca altceva despre minelaughing
Le zimbesc frumos la toti, dupa care imi fac aparitia cu altcineva! Sa le fi vazut fetele!laughing

| malaua a răspuns:

@tweety...EsTi TrF Mare!
scuze. numam putut abtine la ce com a datlaughing oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as muta din clasa in cazul in care mie nu imi place de niciunul. sau mi-as gasi un baiat de la alta clasa, ca sa nu ii faci pe colegii tai sa se supere intre ei, in cazul in care ai alege pe vreunul dintre eibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai miss-uri pe TPU. laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bizzare-nu fi reahee hee... daca nu-s pe TPU, unde in alta parte?

| tweety_8071 a răspuns:

Pff... exact prin asta trec eu acumrolling on the floor

e o chestie foarte enervanta... uneori ma calca pe nervi da te poti si folosii de ei ei ii pun sa-mi faca unele serviciibig grin.si ma joc cu eiwinking
. am incercat sa scap si nu se poate asa ca fac ceva sa ma descurc in situatia asta...:d.deci ma folosesc de ei.si deocamdata mergehee hee

| tweety_8071 a răspuns:

@malaua dc sunt eu tarfa? voi baietii mereu ganditi asa. dar daca ei ma plac nu sunt eu vinovatastraight face voiam sa spun ca "ma folosesc" de ei in sensul ca ii pun sa-mi faca cate o tema la mate sa-mi ia ceva de la chisc...doamne.ce zic eu si ce inteleg altiioh go on.

| Loomea straina' a răspuns:

Pai...nu mi s-a intamplat dar cred ca as fii foarte Happylaughinglaughinglaughing...As vorbi cu toti, nu i-asi lasa sa se simpta folositi si de cel care mi-ar place cel mai mult ar rame bf meuhappy

| noname_3387 a răspuns:

Ahh.si eu trec prin astalaughing
nu afc nimic.doar rad laughing
se cearta intre ei ca prostiilaughing

| marioas a răspuns:

I-as iubi pe toti!