| Alyboy a întrebat:

Voi ce motive aveti sa credeti in voi insiva, intr-o lume mai buna?

2 răspunsuri:
| ghtm a răspuns:

Cred in mine insuti si in puterile proprii, pentru ca stiu ca doar astfel voi atinge scopul ce mi l-am pus. Stiu ca pot lupta pentru ceea ce vreau- fapt care ma face sa fiu increzuta in mine.
Cred intr-o lume mai buna, pentru de mica am invatat ca tot ce se face se face spre bine!

| deya100 a răspuns:

Paii daca oamneii nu sar mai gandi doar la ei si ar ajuta si pe altii ar fi un inceput bun! happy
Poate daca am lasa ura la opare si sa artam mereu zambetul pe fata asta ar fi al doilea inceput bun! happy
Si lista ar putea contunua la nesfarsit!