| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre voi insiva?

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

O fire, pot spune, OK.De multe ori rasfatata, si de prea multe ori emotiva. Tu doar ma cunosti si poti spune mult mai multe despre mine, astept.

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O parere nu asa de buna. Ziua de azi a contribuit si ea la aceasta parere. Sunt multe de schimbat si de fiecare data ezit. Gresesc prea mult.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! sunt de treaaba. nu barfesc stiu sa tin secrete imi place infatisarea mea dar uneori ma cred foarte nesimtita laughing

| Rukhsandra a răspuns:

Buna... sunt o fire narcisista big grin
Si daca nici eu nu ma iubesc de ce sa am pretentia sa ma iubeasca restulbatting eyelashes si chiar sunt multumita de mine - nu mereu laughing

| User a răspuns:

Perfectiunea intruchipatawhistling. Ma contrazice careva?:-W

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Cred ca sunt de treaba, intelegatoare, o persoana de incredere, care traieste cu intensitate fiecare clipa si rade/ zambeste foarte des.
Sunt vesela, mai mereu foarte fericita, visatoare, intuitiva, glumeata si, ( cred!) o persoana pe carte te poti baza in orice situatie. happy

| 2696 a răspuns:

Cred ca sunt o persoana prietenoasa, de incredere si visatoare...la defecte pot spune ca sunt irascibila, cu gura mare si nu-mi place sub nici un chip sa fiu condusa de cinevabig grin