| TarjaTurunenFan a întrebat:

Voi ce preferati.filmul Twlight
sau
. cartea Twlight?

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Ai mare dreptate. Am citit toate cele 4 parti din aceasta serie si chiar m-au tinut cu sufletul la gura. Ador aceste carti si le recomand cu mare caldura.

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cartile.

Tu?

| ALYNAMARYA a răspuns:

Mai bine cartea. Filmul nu da atatea detalii ca in carte + ca iti poti face propriul film in minte!

Sarbatori fericite! big grin

| TheStory a răspuns:

Prefer alt film.

| Juleuuss a răspuns:

Filmul.

| allison20 a răspuns:

Cartea Twilight.

| SimonaCristina a răspuns (pentru allison20):

Dupa cum spun marii filosofi : '' Cartea este un izvor nesecat de intelepciune'', cartile ne ajuta sa ne dezvoltam imaginatia si sa stim cat mai multe lucruri, deoarece '' cultura nu ti-o ia nimeni''. Ar fi de preferat sa citesti aceasta carte, deoarece este captivanta, te tine cu sufletul la gura si, astfel, citind-o, iti vei putea dezvolta imaginatia, deoarece '' iti rulezi in creier imaginile vizuale, auditive, olfactive si cele dinamice''.

| allison20 a răspuns (pentru SimonaCristina):

Ai mare dreptate. Am citit toate cele 4 parti din aceasta serie si chiar m-au tinut cu sufletul la gura. Ador aceste carti si le recomand cu mare caldura.

| puffii548 a răspuns:

Cartea.