| FunKesha a întrebat:

Voi credeti in interpretarea viselor eu am visat aseara:Eram la tara si il rostogoleam pe bunicul si un baiat se uita, ma ajutat si el, ne-am imprieten, am iesit, a doua zii l-am vazut cu alta fata! Ce credeti ca inseamna asta? Intrebarile mele finale sunt:
Ce credeti ca inseamna asta?
Credeti ca acel baiat exista?
Credeti in interpretarea viselor?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Ce inseamna numai tu poti sa vezi pe viitor...happy
toate persoanele din visele noastre existahappy fie ca este doctorul care a asistat la nasterea ta sau barbatul de acum 5 ani din metrou. chiar daca tu nu ii stii constientul tau i-a memorat...cat despre baiat acesta poate fi un caz similar celor spuse mai sus sau o persoana data sa iti iese in calehappy
si daaa cred in interpretarea viselor...acestea au multe mistere si ne pot dezvalui muuulllteee lucruri...trebuie doar sa credem in elehappy:*

2 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Unele vise sunt...doar vise. Dar unele sunt chiar prevederi, care ni le da Dumnezeu, in special prevederile in legatura cu ceva grav, cum ar fi moartea cuiva drag sau alte accidente majore.

| FunKesha explică:

Dau funda