| FunKesha a întrebat:

→♥→voua va place TPU? Argumentati! Cel mai frumos justificat primeste funda*!←♥←

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este singurul site unde intru zilnic!
De ce? Posibil că nu trebuie să conversez mereu, doar mai fac câte o revenire pe aici sau pe acolo. Mess-ul mă obosește, nu intru pe el.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Normal că îmi place, altfel nu aş mai fi acum, aici.
Orice sfat este binevenit pentru fiecare, am o afinitate pentru persoanele care au încredere şi în cele mai neînsemnate sfaturi.
Sunt modestă, nu pot spune că sfaturile mele sunt cele mai bune sau bune; de aceea le numesc neînsemnate.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| ddanaraluca a răspuns:

Dada, imi place
TPU este o adevarata familie in sensul cuvantului, este minunat ca ne ajutam unii pe altii reciproc! Este singurul site in care poti sa te descarci, sa te informezi de la oameni simplii si din propria lor experientawinking

| TatooMaker a răspuns:

Imi place pentru ca pe TPU toti suntem ca o familie care ne ajutam reciproc pentru a descoperi lucruri noi.

| pspspsps a răspuns:

Paiii... Pentru ca este un site la care pot sa pun orice intrebare care ma intereseaza, sau la care am nevoie de un raspuns, care nu pot sa-l obtin de la cei cunoscuti. Si in acelasi timp pot sa ajut oameni la probleme. ♥

| Alina_3759 a răspuns:

Mie imi place TPU pentru ca poti pune intrebari, sa iti faci prieteni noi si sa ti se raspunda la intrebari! Funda PLEASE!