| anonim_4396 a întrebat:

Vreau cu ajutorul aplicatiei google maps sa imi pot vedea casa, de pe laptop sau mobil nu conteaza as vrea sa vad ce se intampla acasa adica in fata casei, am cautat oe aceasta aplicatiee si am gasit doar poze cu casa si strada dar erau vechi iar eu vreau sa vad tot timpul ce se intampka pe strada mea, ma puteti ajuta cu o astfel de aplicatie prin care imi monitorizez video casa sau cel putin strada

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune ti o camera video in fata case. Google maps nu ofera imagini in timp real, sunt doar poze facute o singura data

| Varsson a răspuns:

Nu ai cum, aia nu iau imagini noi in fiecare zi la noi in tara. Si e imposibil sa iei imagini video cu Google Maps, deoarece ala e doar foto.
Si nu exista nici o aplicatie asa, cum zici tu