| AmandytaErhan a întrebat:

Vreau denumiri de strazi in engleza cool (nu obligatoriu sa existe) si denumiri de scoli (dar denumirea strazii se se termine cu street si a scolii cu scjhool nu vreau altceva) si luati funda

Răspuns Câştigător
| TeooSmilee a răspuns:

King street,red street,miki street,Orange street,tymbark street,star street,mr:kate street,william street,mrs jean street,m.j street,lili street,pop street etc
scoli:cu school,maria school,andy school,glass school,follow school(asta existabig grin) amanda school,kill school, capsi school, dj school, miki school etc tongue
funda? plzz

7 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Elm street
love street
fifth street
new avenue street
glory street...

middle school
third school
high school
glory school

| florinbia68 a răspuns:

Bacheelor street, Tisoon street, Bristol Street,Harwich Street, Glasgow Street, Liverpool School

| Ada_2475 a răspuns:

Crazy street -cool scjhool

| boemdancehaha a răspuns:

Hope street, Kaboom's street

| ViorelS a răspuns:

Intra pe google du-te la harta si scrie acolo ce vrei u Marea Britanie sau America si gasesti cate vrei u strazi si pentru o idee de scoala, hmmm aa gata"Merchiston Castle School"cam atat nu-mi vin la momentul asta

| charlie_7938 a răspuns:

Fuckstreet