| boooooring a întrebat:

Vreau niste idei pentru nume la Counter! Cel mai bun primeste... stie el ce >:

18 răspunsuri:
| vlad24tm a răspuns:

Pai...laughing
scrie nume de cs sau headshot sau uite glontu nuii mai glontzu sau i kill you ha ha ha happy

| Bibu_2231 a răspuns:

Bulangiu laughing Închipuieţi, " Adversarul tău a fost Bulangiu, nimeni nu a câştigat" rolling on the floor!

| Andrei_2426 a răspuns:

Bull_strike, bullstrike, blackrose, black_rose,>>demon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BlaCkWyNNNN # -; x
JuNNNNkie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele pe care ti le-am dat sunt de cocalari, si pot sa jur ca tu esti unul dintre ei! Jeez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://ginutza-star.blogspot.com/2009/11/nume-de-cs.html
Uita-te aici. :-j
[ si la commenturi ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ma multe nickuri pe care ti le pot da, dar iti vand un pont nu lua nume de pe internet.nickurile mele nefolosite sunt:daca esti fata-dark_girl, girls force, dau fin, iau divin, iar daca esti baiat-best_boy, x-treme_boy, VIRUS, forever a winner.acestea sunt nickurile mele sper sa-ti fie de folos daca nutiv plac le poti personaliza, mult norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine un nume amuzant si fain I Albert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CrazY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EuDls

| mariomario a răspuns:

XprObacK

| bogdanas a răspuns:

Counter galactic Alex

| LittleBoy01 a răspuns:

1gNor3
F1NNuTz
D3adBuLLeT
Beowulf
addict.
uZzy^cLicK*
H3ad$hot

| Daniel_Andrey_1990 a răspuns:

F@N NoBZzOr ApaMinerala sNk*eNdL

| denis280496 a răspuns:

Cel mai tare nume la counter BlacKAsSasiN adica Asasinul Negru

| Razvan_Razvan_1997_GDY2 a răspuns:

Nimic interesant straight face

| aL3xFzK a răspuns:

AL3x. # daSilva^; aL3x. # FzK^; MoNsTeR EnErGy # [aL3x.]; sTicK; FasteR^; aL3x. # WaNT3d^; 7up^ KiLLzO0r^; dNx; Mosu | zEx; eL shaarawy^; c0sty. # DaSilva^. cam atat mi-a venit pe moment happy

| mihairock a răspuns:

Uite: ExTaZz,ExTaZzy, AsAs! N, a1s [; x], jo! nt si mai multe...